Novinky/News

Úspěch našeho Erouška v Polsku!

11.07.2014 21:06

Minulý víkend v Polsku, ve znamení dvou národních výstav - Národní výstavě loveckých psů ve Wroclawi a Národní výstavě psů v Ustroniu, byl velmi úspěšný náš Eroušek, který ve Wroclawi ve třídě mladých v konkurenci získal pěkný posudek a ocenění V1, CAJC PL, BOJ a nakonec, v kolečku o BOBa, jsme získali i titul BEST OF BREED. Je to náš první BOB a máme z něj velikou radost a taky máme radost, že se pejsek líbí. V neděli jsme v Ustroniu dostali od pana Kitlińského velice pěkný posudek a ocenění V1, CAJC PL. K titulu polského JUNIOR ŠAMPIONA nám chybí už jen jeden CAJC, ale z mezinárodní výstavy, tak doufám, že se nám ho podaří do října získat.

Čekáme štěňátka vrhu B!

23.06.2014 19:49

Dnes máme oficiálně potvrzenou březost naší Bublinky! Štěňátka vrhu B se narodí poslední týden v červenci 2014. Otcem štěňátek je velice pěkný, hrubosrstý pejsek, který byl do ČR importován z Francie - Original Master´s Voice I Rock Ruby. Pejsek je správného tělesného rámce, je perfektní v pohybu a má velice žádané předky v rodokmenu. Jeho výstavní kariéra je velmi dobře započata - v Polsku již získal titul JCH, BOJ, BOB a BIS III.  Očekáváme pěkná, hrubosrstá štěňátka a moc se na ně těšíme!

Změna v chovatelském plánu!

02.06.2014 15:20

Všem příznivcům naší chovatelské stanice, všem neuspokojeným zájemcům o naše štěňátka a všem milovníkům plemene JRT oznamujeme, že jsme změnili chovatelský plán a pokud vše dobře dopadne - BUDEME MÍT ŠTĚŇÁTKA vrhu "B" už koncem července 2014! Po dohodě s majitelkou krycího psa, jeho jméno prozradíme až po oficiálním potvrzení březosti naši Bublinky.  Je to samozřejmě krásný cizinec, s "hvězdným" rodokmenem. Na štěňátka se moc těšíme!

Naváhejte mám napsat o rezervaci štěňátka!

Národní výstava psů v Rybniku (Polsko) 2014-05-04

04.05.2014 18:11

Tak se našemu Erouškovi konečně podařilo dnes v Polsku vyhrát třídu mladých, a to na Národní výstavě psů v Rybniku - hurá! Mám radost, protože se snažíme o polského Junior Championa už od ledna letošního roku, vlastně hned od data dokončených 9-ti měsíců našeho pejska. Ještě půl roku nám zbývá, tak snad se nám to podaří. Posuzovala paní A. Korpetta, která byla nesmírně příjemná a k pejskům empatická. Eroušek se líbil - dostal pěkný posudek se známkou V1 a titulem Vítěz třídy mladých a protože neměl ve třídě mladých fen konkurenci, stal se i Nejlepším mladým psem. Prošli jsme se také v kolečku o BOBa, toho jsme sice nezískali, ale získali bychom určitě BOSe, kdyby ho paní rozhodčí zadala.

 

Veselé Velikonoce!

21.04.2014 08:25

Národní výstava psů v Ostravě 2014-04-12

13.04.2014 08:21

Včera jsme vystavovali našeho Erouška a taky fenečku z našeho odchovu Ariu Ariel BALEFF GUN na Národní výstavě psů u nás v Ostravě. Atmosféra byla velmi příjemná, spousta milých lidí a "starých" známých z výstavních kruhů. Nebyla jsem ani moc nervózní, protože ve třídě mladých, kde jsem vystavovala našeho Erouška, byla silná konkurence, takže jsem s valným umístěním ani nepočítala - ale - kupodivu jsme ve třídě mladých zvítězili s pěkným posudkem a známkou V1, CAJC, bohužel, v souboji o BOJe  se náš Ero rozhodl, že už toho bylo ve výstavním kruhu dost a že už chodit na výstavní vodítku prostě nebude - a tak BOJ získala konkurentka.  Aruška byla vystavována ve třídě štěňat a byla to její první výstava - moc se líbila a od pana rozhodčího Klimenta dostala pěkný posiuek a známku VN 1. Přejeme jí ještě hodně dalších výstavních úspěchů! 

Všechna štěňátka z vrhu A mají už nové domovy!

22.03.2014 15:43

Zítra od nás odejde do nového domova náš posledníček Azziz Light BALEFF GUN, kterého jsme si velice oblíbili a bude nám chybět, ale nepláču, protože si ho našel bezvadný páníček, který si ho pořizuje jako rodinného přítele, kterému chce věnovat všechen svůj volný čas. 

Azziz Light bude bydlet v Žilině na Slovensku - nebyl primárně pořizován k vystavování a chovu, ale Azzízkův páneček se těmto aktivitám v zásadě nebrání.

Azura Star bydlí se starší kamarádkou Darsinkou v Oseku u Přerova - byl svými pánečky pořizován k vystavování a chovu.

Alea The Huntress bydlí úplně nejdál ze všech - na druhém konci republiky v Bílině  (u Mostu) - byla svými paničkami pořizována jako rodinný přítel.

Aria Ariel mám zůstala na blízku v Ostravě - byla svou paničkou pořizována k vystavování a chovu.

 

Všem našim prvním štěňátkům přejeme, aby se v nových domovech měla dobře, aby je pánečci milovali a aby s nimi prožila krásný psí život. 

 

Nabízíme k prodeji poslední volné štěňátko z vrhu A!

02.03.2014 16:44

Stále máme volného posledního pejska ze spojení Bella Britty PYLADES a JCH Scarlett Bevy JR BOY O BOY.  Pejsek je 12 týdnů starý, velice slibně roste, je očkovaný, čipovaný a má EUROPAS. Rádi bychom ho prodali někomu, kdo by chtěl vystavovat nebo chovat a zároveň pejskovi zajistil kvalitní život. 

Národní výstava psů v Bedzině (Polsko)

22.02.2014 08:02

V tom shonu kolem štěňátek jsem ani nenapsala o naší účasti na lednové Narodní výstavě psů v polském Bedzině, kde náš Eroušek byl vystavován poprvé ve třídě mladých. Moc se nám nedařilo, Ero polskou paní rozhodčí nepřesvědčil o tom, že chce vyhrát a tak jsme skončili druzí s hodnocením V2  a velice pěkným posudkem.

  

Poslední volné štěňátko z našeho vrhu A !!!

29.01.2014 22:31

Nabízíme poslední volné štěňátko z našeho vrhu A k prodeji - krásného, hrubosrstého pejska Azzize Light BALEFF GUN. Pejskovi je 8 týdnů a je velmi pěkný.


 


 

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>