Novinky/News

Národní výstava psů v Ostravě!

15.04.2015 12:22

Náš Eroušek si připsal na své výstavní konto další úžasné vítězství - na Národní výstavě psů v Ostravě  11. 4. 2015 získal od paní rozhodčí G. Štursové v otevřené třídě ohodnocení V1, CAC, v kolečku o národního vítěze v konkurenci s  Dow Jonesem Saltisgardens a Timmothym Main Whistlevood´s obdržel titul Národní vítěz a CAC ČMKU a v kolečku o nejlepšího psa v plemeni i titul BOB. V závěrečných soutěžích se mi ho už nepodařilo dostatečně namotivovat k výkonu, měl toho zkrátka už plné zuby a tak jsme se na bedně opět neumístili - možná, že příště!  Je to naše zlatíčko!

Speciální výstava teriérů Viničné 2015

30.03.2015 19:32

Poprvé jsme se jako vystavovatelé zúčastnili Speciální výstavy teriérů ve Viničném (Slovensko), které je pořádáno slovenskýmm Klubem chovatelů teriérů a foxteriérů. Krásná, komorní výstava, na které se potkávájí každoročně významní chovatelé teriéřích plemen. Plemeno JRT zde nebylo zastoupeno počtně silně, ale zato konkurence byla vysoká. Byli vystavováni velice pěkní jedinci. Posuzoval rakouský pan rozhodčí Peter Miegl. Náš Ero byl v otevřené třídě ohodnocen známkou V 1, CAC, CC. Tímto vítězstvím ve třídě splnil Ero, ve věku necelých dvou let, podmínky pro udělení titulu Slovenský šampion krásy! Jsem na něho velmi hrdá!

CACIB KATOWICE 2015

23.03.2015 22:41

Minulou sobotu jsme vystavovali našeho Erouška na Mezinárodní výstavě psů v Katovicích. Těšili jsme se, protože posuzovat měl italský pan rozhodčí Ferninando Asnaghi a vystavováno mělo být 50 JRT - takže veliká výzva pro našeho pejska. Ero byl vystavován v mezitřídě s dalšími 5-ti pejsky. Panu rozhodčímu se velice líbil, hned v něm odhalil jeho italský původ a bez zaváhání nás nechal po celou dobu posuzování na první pozici, zatímco na druhé a třetí pozici se pejskové několikrát vyměnili. S přehledem jsme tedy vyhráli třídu, získali jsme kráný posudek a ohodnocení V1, CWC. V kolečku o CACIBa si nás pan rozhodčí opravdu vychutnal a pěkně nás prohnal, nakonec dal přednost pejskovi Marty Fryc, dvojnásobnému šampionovi Timmothy Main Whistlevood´s, který se panu rozhodčímu zdál být lepší v pohybu - takže jsme výstavu uzavřeli s titulem res. CACIB (tedy druhým nejlepším dospělým psem na výstavě). Byl to velice pěkný zážitek hlavně proto, že pan rozhodčí opravdu rozuměl plemeni JRT, posuzoval objektivně a byl velice příjemný a zábavný. Zároveň byla tato výstava obsazena velice pěknými pejsky.

Klubová výstava teriérů v Českých Budějovicích 7. 3. 2015

14.03.2015 16:26

Naši dva krasavečkové (Eroušek a Berettka) se velmi pěkně umístili na Klubové výstavě teriérů v Českých Budějovicích. Eroušek se předvedl výborně, ale o prsa nevyhrál v mezitřídě, paní rozhodčí Novákové se moc líbil a dostal vynikající posudek - první ve třídě však může být jen jeden a tady dostal přednost pejsek Petry Sekyrové  Dow Jones Saltisgardens ze Švédska. Za tímto pejskem jsme skončili druzí už po druhé v této výstavní sezóně, ikdyž si myslím, že náš Ero je v typu mnohem lepší pes - nic s tím nenadělám. Takže, náš  Ero na Klubové výstavě teriérů v Českých Budějovicích - V 2, res. CAC a velkou radost nám udělala naše Beretta Bee BALEFF GUN, která zvítězila ve třídě dorostu a ze tří feneček byla oceněna známkou VN 1 s pěkným posudkem. Výstava byla velmi pěkná, sešli se zde téměř všichni chovatelé JRT z Česka, což zaručilo slušnou konkurenci. Celkem bylo vystavováno 64 JRT. Slušný výstavní výsledek naší chovatelské stanice, že?

DUO CACIB Brno 7. a. 8. 2. 2015

08.02.2015 17:40

Tak jsme se právě vrátili z dvoudenního výstavní maratonu v Brně. Moc pěkná výstava a bezva lidičky s JRT. Náš Ero - v sobotu v mezitřídě v konkurenci s Dow Jonesem Saltisgardens zvítězil s velmi pěkným posudkem od paní Uhlíkové a získal ocenění V1, CAC, v kolečku o CACIBa jsme se už neumístili, protože Ero řešil všechno ostatní kolem, jenom ne to, že by měl pěkně chodit. V neděli posuzovala paní Radvánsky z Maďarska, ve stejné konkurenci jsme zůstali druzí s ohodnocením V2, res.CAC. Nejsem zklamaná - dostali jsme přesně to, co jsme si zasloužili, jen mě mrzí, že hodně velmi pěkných pejsků a fen bylo druhý výstavní den ve třídách vyřazeno a do kolečka o BOBa se, až na velmi pěknou fenečku z odchovu Alenky Bodnárové, která naštěstí nakonec BOBa získala, dostala průměrná zvířata. Plemeno JRT zřejmě nebyl šálek čaje paní rozhodčí.  

Jsme na dobré cestě!

18.01.2015 16:26

Dnes náš Ero navázal na pěkný výstavní výsledek z národní výstavy v Brně, a to v Polsku na Národní výstavě psů v Sosnowci, kde z 32 vystavovaných JRT získal v mezitřídě ohodnocení Ex1, CWC a také zvítězil v konkurenci s dvojnásobným šampionem Temmothym Main Whistlewood´s  o nejlepšího psa rasy (Národní vítěz PL). V kolečku o BOBa už ale, v konkurenci s fenou a mladým pejskem z chovatelské stanice SONIX, titul nezískal. Nevadí.

 

 

Výstavní výsledky našeho Erouška

11.01.2015 16:34

MAISON CLERY Air One - náš Eroušek, dosáhl v necekých dvou letech (2o měsíců) těchto výstavních titulů, ve třech zemích, kde byl zatím vystavován (Česko, Slovensko a Polsko):

 JUNIOR CHAMPION OF POLAND, 3x BEST JUNIOR, 3x BEST OF BREED, 1x NATIONAL WINNER CZ

                                        1xCAC ČMKU, 1XCAC CZ, 2x CAC SK, 1x CC KCHT

ERO je naším nejúspěšnějším výstavním psem!

Erouškův začátek výstavní sezóny 2015

11.01.2015 16:17

Náš Ero začal svojí výstavní sezónu 2015 hned 3. ledna, a to v Brně na X. Hanácké národní výstavě, kde z 20 - ti vystavovaných JRT, včetně zahraničního zastoupení, byl panem rozhodčím Jančíkem ohodnocen v mezitřídě známkou V1, CAC, získal, v konkurenci se šampionem Seven Roman Hills DI SUTRI, titul Národní vítěz a CAC ČMKU a nakonec v kolečku o BOBa neuvěřitelně porazil mladého pejska a fenu z CHS pana Jörga Bauera z Německa a získal titul BOB.

Velice pěkný začátek výstavní sezóny! Jen tak dál, chlapče! 

Nabízíme k prodeji naši Berettku!

11.01.2015 15:50

Nakonec jsem se rozhodla, že naši Berettku nabídneme k prodeji. Fenečka má 5 měsíců, je přezubená, plně socializovaná, očkovaná, zvyklá na život s lidmi i s pejsky. Z lednové národní výstavy v Brně má od pana rozhodčího Jančíka velmi pěkný posudek a ohodnocení - velmi nadějná 1. Bude vhodná pro vystavování i chov, ale i jako miláček rodiny - je chytrá a má vynikající teriéří povahu. Fenečku prodáme jen vážnému zájemci o plemeno JRT a jen do milující náruče. Možná je také dohoda o spoluvlastnictví nebo držení - může to být zajímavá nabídka pro mladého, začínajícího chovatele, který by chtěl vlastnit  kvalitní zvíře, ale nemůže si ho dovolit koupit.  Zájemci, neváhejte mě kontaktovat! (nejlépe mailem)

Naše krásná Berettka má 3 měsíce!

08.11.2014 18:40

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>