Novinky/News

Všichni naši pejskové z vrhu B mají už nové domovy!

19.10.2014 08:03

Máme velkou radost, že všichni naši pejskové z vrhu B našli nové domovy a budou mít pěkný život s novými pánečky a paničkami.

Bali Bey BALEFF GUN - žije v Horce u Olomouce a byl pořizován k vystavování a lovu.

Baby Ray BALEFF GUN - zatím žije se svými holandskými pánečky ve Frýdku-Místku, později s nimi odcestuje do Holandska.

Balrog Baldo BALEFF GUN - bude žít na farmě u Brna.

No, a naše krásná princeznička Beretta Bee BALEFF GUN není zatím nabízena k prodeji, zůstává u nás a možná, že v budoucnu bude naší mladou, chovnou fenou. Chceme ji vidět vyrůstat, protože je opravdu velmi nadějná.

 

Erouškův výstavní víkend v Bratislavě!

06.10.2014 20:33

Uplynulý víkend jsme s Erouškem trávili v Bratislavě na dvoudenní mezinárodní výstavě psů. Eroušek byl vystavován v mezitřídě a oběma rozhodčím - paní Schwab z Lucenburska i panu Kubaĺovi - hlavnímu poradci chovu teriérů na Slovensku se velice líbil. Od obou rozhodčích získal opravdu excelentní posudek - oba se shodli na výborném typu a perfektním tvaru hlavy našeho pejska Získal tedy 2x ocenění Exc 1, CAC, čímž má splněnu nejtěžší podmínku pro udělení titulu Slovenský šampion krásy. V kolečku o CACIBa dali ale rozhodčí přednost starším a zkušenějším pejskům. Výstava se nesla v duchu perfektní atmosféry hlavně díky některým kolegům vystavovatelům. 

Dva pejsci na prodej!

01.10.2014 02:41

Na nové pánečky u nás čekají ještě dva hrubosrstí pejsci Balrog Baldo a Baby Ray!

Baby Ray BALEF GUN (foto 1) - hrubosrstý, bílo-hnědý pejsek se skvělou, společenskou povahou. Pravděpodobně nebude vhodný pro vystavování, ale spíš pro sportovní nebo lovecké aktivity a nebo může být prostě jen skvělým společníkem a rodinným mazlíčkem. 

Balrog Baldo BALEFF GUN (foto 2)- hrubosrstý, bílo-hnědý pejsek, taktéž vynikající, rozvážné a přátelské povahy. Mohl by být v budoucnu vystavován nebo  může být také jen rodinným přítelem.

ČEKAJÍ PRÁVĚ NA VÁS!   

 

 

 

Naše štěňátka mají 2 měsíce!

01.10.2014 02:32

Naše štěňátka mají 2 měsíce a v neděli se s nami rozloučil náš pěkný chlapec Balíček (Bali Bey BALEFF GUN), kterého si odvezli jeho noví páníčci do Horky u Olomouce. A vypadá to, že se bude mít u nich moc dobře! Toto je jedna z posledních fotek našich štěňátek z vrhu B pohromadě.

Erouškův výstavní víkend

31.08.2014 19:12

23. a 24. srpna jsme věnovali dvěma výstavám, a to v sobotu na Konopišti, kde probíhala V. Speciální výstava JRT a PRT  a v neděli na Klubové výstavě teriérů v Brně. Vystavovali jsme našeho Erouška. Speciální výstava Jacků a Parsonů na Konopišti je už tradiční a bezvadná. Je možné se tady setkat téměř se všemi lidmi, kteří se v Česku chovem JRT a PRT zabývají a je tady také pořádná konkutrence a nejen česká a slovenská. Celkem bylo vystavováno kolem 90 JRT. Eroušek v mezitřídě v konkurenci dalších 8-mi psů získal od srbského pana rozhodčího Čairoviće pěkný posudek a hodnocení V3.

V Brně na Klubové výstavě teriérů získal Eroušek od paní rozhodčí Štursové pěkný posudek a ohodnocení V1, CC - jeho první čekatelství  šampionátu KCHT. Paní rozhodčí posuzovala velice přísně, jak už bývá na výstavách KCHT zvykem. Z celkem 15 vystavovaných psů a fen dostali známku výbornou pouze čtyři pejskové a žádná fena. Bohužel, v kolečku o krajského vítěze jsme už neuspěli - ale, není přece všem výstavám konec.  

Naše štěňátka už mají 30 dní!

31.08.2014 19:02

Naše štěňátka oslavila minulý pátek 30 dní života! Umí už pěkně běhat, koukají na svět, rostou jim zuby a o tomto víkendu jsme je začali přikrmovat, aby si maminka Bublinka trochu odfrkla. S chutí papají sunarovou kaši a tvaroháček.

Už koukáme na svět!

17.08.2014 09:50

Našim štěňatům je dnes 16 dní a už všechna otevřela očka - nejdříve to byly jen malé škvírky u vnitřního koutku oček a dnes mají všechna očíčka úplně otevřená. Taky se zdokonalila v lachtaním pohybu po porodní bedně a sem tam také pozorujeme, že se zkoušejí postavit na všechny čtyři - zatím s nevalným úspěchem, ale to se velmi rychle změní.

První venčení našich štěňátek!

12.08.2014 04:26

Minulou neděli měla naše štěňátka 10 dní a byla poprvé venku na zahradě  na sluníčku! V sekci štěňata jsme začali zveřejňovat fotečky našich štěňat, každé má vlastní fotogalerii.

CACIB ZAKOPANE 2014

03.08.2014 19:03

Trochu hektický víkend je už téměř za námi. V pátek se nám narodila štěňátka a v sobotu jsme cestovali s Erouškem do Zakopaného (Polsko) na Mezinárodní výstavu psů, kde posuzoval JRT rumunský pan rozhodčí C. Stefanescu. Celkem bylo vystavováno 18 JRT, ve velice kvalitní konkurenci, získal náš Eroušek ve třídě mladých ocenění - V1, Junior Winner, BEST JUNIOR a BEST OF BREED! V závěrečných soutěžích jsme se už neumístili, ale i tak je to zatím náš nejlepší výstavní výsledek. Tímto skvělým výstavním výsledkem z mezinárodní výstavy splnil náš Eroušek podmínky pro udělení titulu JUNIOR ŠAMPION POLSKA.

Máme štěňátka!

03.08.2014 18:49

Štěňátka vrhu B se narodila 1. srpna 2014. Máme 3 krásné kluky a 1 holčičku. Fotečky a informace o našich krásných štěňátkách budeme zveřejňovat v sekci "štěňata". Zajímáte-li se o naše štěně, pište nám na e. mail:  info@baleffgunkennel.eu. Čím dříve se ozvete, tím větší šanci budete mít k tomu, si štěňátko vybrat.

 

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>