Novinky/News

Krásný úspěch našeho odchovu!

13.02.2016 19:53

Velkou radost nám udělala krásná fenka z našeho odchovu Beretta Bee BALEFF GUN, která v listopadu minulého roku zvítězila na Mezinárodní výstavě psů v Kielcích (Polsko) - získala tituly: CWC, CACIB, BOB a BOG IV!! Moc se těšíme na její první štěňátka, která, předpokládáme, že budou letos v létě a jejich otcem bude náš mulišampion MAISON CLERY Air One

 

Povedený začátek výstavní sezóny 2016!

17.01.2016 10:13

Náš šikovný Erinek obhájil, loni 3x získaný, titul NÁRODNÍ VÍTĚZ na Hanácké národní výstavě psů v Brně (9. 1. 2016). Na první výstavě výstavní sezóny 2016 byl také paní V. Tichou ohodnocen titulem BEST OF BREED, z čehož nám úplně největší radost! Tímto vítězstvím naš Ero splníl podmínky pro udělení titulu ČESKÝ ŠAMPION.

Tak tedy, v minulé výstavní sezóně 2015 byl náš Ero vystavován na více než 20-ti výstavách u nás, v Polsku, na Slovensku, v Maďarsku a v Rakousku. A téměř vždy zvítězil, minimálně ve svojí třídě. Je to velice pěkný pes se skvělou povahou a je fajn, že si to nemyslím jenom já, ale také mnoho uznávaných rozhodčích.  Náš pejsek je nositelem těchto titulů a ohodnocení:

ČESKÝ ŠAMPION, SLOVENSKÝ ŠAMPION, POLSKÝ ŠAMPION, POLSKÝ JUNIOR ŠAMPION

BOG I (1. Nejlepší teriér na Krajské výstavě psů ve Zlíně 2015)

BOG III (3. Nejlepší teriér na Mezinárodní výstavě psů v Zakopanem  (Polsko))

9x BOB  (Nejlepší jedinec plemene na národních a mezinárodních výstavách 2015, 2016))

1x BOS (Nejlepší jedinec opačného pohlaví v plemeni na Mezinárodní výstavě psů v Bratislavě 2015)

3x CACIB (Nejlepší dospělý pes plemene na mezinárodní výstavě - Maďarsko, Polsko, Slovensko)

4x NÁRODNÍ VÍTĚZ (Nejlepší dospělý pes plemene na národích výstavách v ČR 2015, 2016) 

 

Mezinárodní výstava psů v Tullnu

28.09.2015 08:19

A další moc pěkný úspěch našeho pejska na Mezinárodní výstavě psů v rakouském Tullnu (26. 9. 2015). Od rakouské paní rozhodčí D. Penizek jsme v otevřené třídě dostali pěkný posudek s hodnocením V1, CACA. Do otevřené třídy bylii přihlášeni 3 pejskové, nakonec do kruhu nastoupili jenom dva - náš pejsek a Algrafs Atos, velice pěkný pejsek. O nejlepšího dospělého psa jsme se prošli se Spikem (Unsername Di Sutri) - a tam jsme už opravdu zvítězit nemohli - tento pejsek je prostě lepší a řekla bych, že v současnosti je to jeden z nejlepších psů v Evropě. Takže, nekonec, náš Ero - druhý nejlepší dospělý pes s titulem res.CACIB. Mám velikou radost! 

Neuvěřitelné! Máme třetího CACIBa!!!

24.08.2015 09:01

V sobotu 22. 8. 2015 jsme vystavovali našeho Erouška na Mezinárodní výstavě psů v Bratislavě. Posuzoval pan rozhodčí, který plemeni JRT opravdu rozumí a navíc, má pro něj cit a "oko" - pan Jaroslav Kubaĺa. Náš Eroušek získal od pana rozhodčího ve třídě šampionů ohodnocení V1, CAC a po té, v těžké konkurenci, titul CACIB a nakonec titul BOS. A tak máme v tomto roce splněny dvě ze čtyř podmínek pro udělení titulu C. I. B. (mezinárodní šampion krásy), a to - získat titul CACIB na mezinárodní výstavě, pořádané pod záštitou FCI, minimálně ze tří zemí (máme už z Maďarska, Polska a Slovenska) a nejméně od tří různých rozhodčích (máme od paní Witkowské (PL), od paní Urek (SLO) a od pana Kubaĺy (SK)). Teď nám zbývá splnit zbývající dvě podmínky, které budou neméně těžké, a to získat poslední, čtvrtý titul CACIB znovu za 12 měsíců v jakékoli zemi. Zároveň jsme tímto vítězstvím ve třídě šampionů zahájili plnění podmínek pro udělení titulu Grand šampion Slovenska.

A máme druhého CACIBa!

05.08.2015 13:32

Dostalo se nám krásně zakončit polský šampionát krásy - a to na Mezinárodní výstavě psů v Zakopanem! Od slovinské paní rozhodčí Tatjany Urek obdržel náš Eroušek, ve třídě šampionů, titul  CWC, CACIB, BOB a v závěrečných soutěžích jsme dokonce stáli i na bedně - jako 3. nejlepší teriér na výstavě!!! A tak jsme v jednom dni zakončili polský šampionát krásy a zároveň jsme si odvezli druhé čekatelství mezinárodního šampionátu! V Zakopanem jsme byli už po třetí a vždycky se tam budeme rádi vracet - krásné místo, krásná příroda a milí lidé.

 

 

Máme prvního CACIBa!

17.07.2015 11:47

Tak a máme doma prvního CACIBa - tedy náš Ero získal minulou neděli 12. 7. 2015 na Mezinárodní výstavě psů v maďarském Szombathely od polské paní rozhodčí Doroty Witkowske tituly CAC, CACIB a BOB! Vůbec byl tento víkend výstavně pro nás  úspěšný - začali jsme velmi pěkně v sobotu 11. 7. 2015 ráno na Mezinárodní výstavě psů v Oberwartu v Rakousku, kde jsme získali, od paní rozhodčí S. Kaurek, v otevřené třídě ohodnocení V1, CACA - tedy v pořadí už druhé čekatelství rakouského šampionátu a pokračovali jsme Národní (noční) výstavou psů v Szombathely (v sousedním Maďarsku), kde jsme byli maďarským panem rozhodčím P. Harsányim ohodnoceni ve třídě šampionů - V1, CAC a nakonec, v konkurenci, jsme dostali i titul BOB. Mám z velice pěkných výsledků našeho pejska moc velkou radost! Podtrženo, sečteno - nasbíral náš Ero od začátku roku 2015 - 5x titul BOB, 3x titul Národní vítěz, 1x titul CACIB!

Národní výstava psů Klatovy

21.06.2015 11:39

Další skvělý úspěch našeho Erouška na Národní výstavě psů v Klatovech! Z 20 přihlášených pejsků byl náš Eroušek ohodnocen irským panem rozhodčím Philipem O´Brienem v otevřené třídě - V1, CAC, v kolečku o Národního vítěze, v konkurenci s pejsky Seven Roman Hills Di Sutri a Non-Parel Zolotaya Korona, jsme titul získali a o BOBa jsme se prošli se dvěmi velmi pěknými fenami - Jamming Jolie Z Jeřeně a Larou Croft Bohemia Point - titul BOB získal náš pejsek! Od začátku roku 2015 byl Eroušek na našich národních výstavách už tři krát vítězem plemene - mám z něho velikou radost! 

Krajská výstava psů Zlín

14.06.2015 22:20

Tak jsme sice nebyli na světovce v Miláně, ale i tak jsme si užili zážitku vítězství a stáli jsme i na bedně! Zúčastnili jsme se s Erouškem Krajské výstavy psů ve Zlíně. Jako jediný JRT na výstavě získal ve třídě vítězů, od pana rozhodčího Jančíka, ohodnocení V1, VT, KV a v kolečku o vítěze skupiny FCI III nás pan rozhodčí Matyáš poslal na první místo! 

 

Náš Eroušek je tatínkem!

28.05.2015 18:26

V chovatelské stanice Bohemia Point v Olešnici se před několika dny narodilo pět úplně prvních štěňátek po našem Erouškovi. Všechna jsou krásná a předpisově zbarvená.  Máme, samozřejmě, velkou radost, že se potvrdila Erouškova plodnost.  Zájemci o štěňátko mohou určitě kontaktovat majitelku chovné feny paní Veroniku Slavíčkovou - nejlépe na facebooku (Bohemia Point).

 

Mezinárodní výstavy v Maďarsku a v Rakousku

15.05.2015 09:50

Začátkem května (1.-3. 5. 2015) jsme se zúčastnili tří mezinárodních výstav v Budapešti. Vystavovali jsme samozřejmě našeho Erouška! Velice pěkné výstavy, vynikající, světová konkurence, neuvěřitelná pohoda, žádné kolony aut čekající na vjezd do areálu výstaviště, dost prostoru kolem kruhů, perfektní a přátelská atmosféra.

MAISON CLERY Air One v konkurenci - 2x V2, res. CAC, 1x V1, CAC, tímto výsledkem započal maďarský šampionát!

Naše první letošní výstava v Rakousku byla MVP ve Wieselburgu (9. 5. 2015) - od této výstavy jsem si dost slibovala, protože posuzoval slovenský pan rozhodčí P. Séman, který rozumí JRT a jeho hodnocení bývá většinou objektivní. Takže, když pejskovi dá horší hodnocení nebo mu nezadá titul, vystavovatel to lépe přijme. Náš Ero v otevřené třídě uspěl výborně, v kolečku o CACBa, už ale, bohužel, dostali přednost pejskové Unsername DI SUTRI a Chip Chester BOHEMIA POINT.  

MAISON CLERY Air One v otevřené třídě - V1, CACA a tímto výsledkem započal rakouský šampionát!

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>