Něco o mě

Bublinka je potomkem  velmi pěkného a výstavně úspěšného páru psů.  Dlouho jsem vybírala vhodné spojení, ze kterého bych si mohla vybrat fenu pro svůj vlastní chov a rozhodla jsem se pro štěně ze spojení ICH Abu Pemiko a CH Baileys Od Andulky.  

Bublinka je velmi pěkná fena. Ve výstavním kruhu má velikou výhodu pro svoji zlámanou až hrubou srst, jasně bílou barvu srsti bez tmavších flíčků v podsadě, která výrazně převažuje nad jednobarevnými zlatě hnědými znaky. Má výborný tvar hlavy, dobře nasazené a nesené ucho, tmavé oko.

Bublinka je rozený lovec a předpokládám, že bude mít sklon i k norování. Pokud na noře projeví svůj lovecký instinkt, přihlásíme se ke zkouškám z norování.

Bublinka je samostatná, chytrá, odvážná a snaží se být poslušná.

Bublinka miluje lidi a lidské teplo, ráda se mazlí, nosí a chová. Dokáže celé hodiny prospat natažená těsně paničce po boku. Když pánečci nemají zrovna čas na hraní a mazlení, nevynucuje si jejich pozornost ani přítomnost a vystačí si se svým psím partnerem Majlíkem.

Bublinka má velmi ráda Majla, se kterým tráví většinu dne, když jsme v práci. Neuvěřitelně se doplňují a dokáží si spolu úžasně hrát. Když jsme si malou Bublinku přivezli domů, měli jsme trochu obavy, jak ji Majlík přijme. Obavy byly ty tam, když po několika hodinách v novém domově Bublina vyzkoušela všechny Majlíkovy boudičky a pelíšky a sebrala mu všechny hračky. Majlík se s Bublinou prostě o všechno bez problémů rozdělil. 

Bublinka nemá s vystavováním žádný problém. Ve výstavním kruhu se cítí jako ryba ve vodě a dokáže se pěkně nosit. Její výstavní kariéra teprve začíná - budeme ji držet palce!