Novinky/News

Máme doma nového Mezinárodního šampiona krásy!

08.05.2017 09:19

Máme doma nového Mezinárodního šampiona krásy! Náš pejsek Erinek (MAISON CLERY Air One) obdržel minulý týden poštou z Belgie krásný diplom od FCI datovaný dne 21. 4. 2017, kterým  mu byl udělen Mezinárodní šampionát krásy (C.I.B.). Byl to náš nejvyšší výstavní cíl pro našeho pěkného pejska a máme radost, že se nám ho podařilo, v jeho dokončených čtyřech letech věku, dosáhnout. Vrchol pejskovy výstavní kariéry je získáním titulu C.I.B. v zenitu a my jeho výstavní kariéru pomalu omezujeme - chceme, aby byl spokojený - zaslouží si to!   

Skvělý úspěch našich pejsků na XXII. Jihočeské výstavě psů a Klubové výstavě KCHT v Českých Budějovicích

08.03.2017 13:09

Na Klubové výstavě Klubu chovatelů teriérů se zadáváním titulu CAC v Českých Budějovicích (4. 3. 2017), která byla mnoha vystavovateli JRT označena ten den za "masakr" - naši pejskové, jako jediní ve třídách dospělých psů a fen USPĚLI!  Malinka i Erin si z klubové výstavy odvezli 2x CAC v otevřené třídě a Malinka jestě i titul nejlepšího jedince opačného pohlaví BOS. Paní rozhodčí A. Grygarová posuzovala velice přísně, nešetřila VD-čky i D-čky a nezadala jedinou známku výbornou ve třídě mladých fen, nezadala ani titul CAC u psů ve třídě pracovní a ani ve třídě šampionů - což vzbudilo, na straně vystavovatelů, značné emoce.  Naši dva miláčkové si tedy, jako jediní dva dospělí pejskové plemene JRT odvezli z klubové výstavy vítězné pohárky. Nejeli jsme do Českých Buidějovic vyhrát klubovou výstavu, chtěli jsme se pokusit získat pro Erinka jeho prvního CACe z klubové výstavy a splnit tak další podmínku pro udělení kklubového šampionátu,  to se nám povedlo a máme z tohoto CACe velikou radost! Navíc, Malinka bude uchovněna s hodnocením V1, CAC, BOS z klubové výstavy - a to je víc, než jsme vůbec kdy doufali! Těší nás, že se pejskové líbili a je to pro nás povzbuzení do další práce.

Naše malá maďarská JUNIOR ŠAMPIONKA

19.01.2017 09:17

První lednový a hrozně mrazivý víkend roku 2017 jsme strávili s naší malou Malinkou v Budapešti na mezinárodní výstavě psů II. President´s cup, kde jsme se chtěli pokusit o získání posledního, v pořadí třetího titulu HPJ ve třídě mladých a tak získat titul  JUNIOR ŠAMPION MAĎARSKA. A podařilo se nám to ! Naše Gladys Kaszavölgyi-Fürge alias Malina získala ve třídě mladých od chorvatské paní rozhodčí ohodnocení - výborná 1, HPJ, Best Junior a dokončila tak maďarský junior šampionát a odvezla si z Budapešti pohár, který je větší než ona sama. Udělala nám radost! 

 

Další pěkná fena z našeho odchovu

17.11.2016 10:20

Jedno podzimní odpoledne nás přišla navštívit fenečka z našeho odchovu C - Cassandra The Divine BALEFF GUN. Fenečka má 7 měsíců a až na tmavou linku kolem očí, která ji chybí, je velmi pěkná a má výbornou povahu. Stavbou těla i krásnou hlavou se podobá svému otci Erinkovi. Jsme rádi, že bydlí kousek od nás a my se s ní můžeme často vídat! 

Moc pěkný úspěch našich pejsků na Brněnské krajské a zároveň klubové teriéří výstavě

06.09.2016 04:07

Velice pěkně se povedl naší Malině junioří výstavní debit na klubové výstavě KCHT při Brněnské krajské výstavě psů (2016-08-28) - kde, v konkurenci dalších tří mladých fen získala, od paní Tiché, ohodnocení V1, VT, CCJ, nejlepší fena plemene a v závěřečných soutěžích jí paní Frnčová postavila na nejvyšší stupínek pomyslné bedny - takže, nakonec nejlepší mladý jedinec výstavy JBIG 1! A náš Erinek se také nenechal zahanbit - od paní Tiché získal - V1, VT, KV, CC, nejlepší pes plemene a v závěrečných soutěžích od pana Hořáka - BIG 2!

Gladys Kaszavölgyi-Fürge

06.09.2016 03:51

Pro pokračování našeho chovu jsem dlouho vybírala vhodnou mladou fenu. Měla jsem v úmyslu pořídit do páru k našemu italskému pejskovi psí slečnu, která bude jemu typem podobná a rodokmenem blízká, ale ne přímo příbuzná. Dohodla jsem se s Joszéfem Farádim a loni v listopadu jsem si přivezla z Maďarska naši malinkou Gladys Kaszavölgyi-Fürge - alias Malinu, dceru slavného Unsername DI SUTRI (Spika), ze které, zdá se, bude v blízké budoucnosti nová matka našich odchovů. 

Ero splnil podmínky pro udělení titulu C. I. B.

21.07.2016 21:23

O uplynulém víkendu zabojoval náš Ero o titul mezinárodního šampiona C. I. B. na Mezinárodní výstavě psů v Szombathely (Maďarsko). Od chorvatské paní rozhodčí získal ocenění CAC, CACIB a BOB a tímto skvělým výstavním výsledkem dokončil maďarský šampionát a zároveň splnil všechny podmínky pro udělení titulu mezinárodního šampiona C. I. B.  Jsem na našeho šikovného pejska velmi hrdá!

Náš ERO nejlepší JRT pes 2015!

26.06.2016 15:21

V soutěži Klubu chovatelů teriérů - Nejlepší teriér roku 2015 - získal ná Eroušek v kategorii KRÁSA celkem 2 815 bodů za výstavní výsledky a v této soutěži se stal 1. nejlepším JRT psem pro rok 2015.

Krásný úspěch našeho odchovu!

13.02.2016 19:53

Velkou radost nám udělala krásná fenka z našeho odchovu Beretta Bee BALEFF GUN, která v listopadu minulého roku zvítězila na Mezinárodní výstavě psů v Kielcích (Polsko) - získala tituly: CWC, CACIB, BOB a BOG IV!! Moc se těšíme na její první štěňátka, která, předpokládáme, že budou letos v létě a jejich otcem bude náš mulišampion MAISON CLERY Air One

 

Povedený začátek výstavní sezóny 2016!

17.01.2016 10:13

Náš šikovný Erinek obhájil, loni 3x získaný, titul NÁRODNÍ VÍTĚZ na Hanácké národní výstavě psů v Brně (9. 1. 2016). Na první výstavě výstavní sezóny 2016 byl také paní V. Tichou ohodnocen titulem BEST OF BREED, z čehož nám úplně největší radost! Tímto vítězstvím naš Ero splníl podmínky pro udělení titulu ČESKÝ ŠAMPION.

Tak tedy, v minulé výstavní sezóně 2015 byl náš Ero vystavován na více než 20-ti výstavách u nás, v Polsku, na Slovensku, v Maďarsku a v Rakousku. A téměř vždy zvítězil, minimálně ve svojí třídě. Je to velice pěkný pes se skvělou povahou a je fajn, že si to nemyslím jenom já, ale také mnoho uznávaných rozhodčích.  Náš pejsek je nositelem těchto titulů a ohodnocení:

ČESKÝ ŠAMPION, SLOVENSKÝ ŠAMPION, POLSKÝ ŠAMPION, POLSKÝ JUNIOR ŠAMPION

BOG I (1. Nejlepší teriér na Krajské výstavě psů ve Zlíně 2015)

BOG III (3. Nejlepší teriér na Mezinárodní výstavě psů v Zakopanem  (Polsko))

9x BOB  (Nejlepší jedinec plemene na národních a mezinárodních výstavách 2015, 2016))

1x BOS (Nejlepší jedinec opačného pohlaví v plemeni na Mezinárodní výstavě psů v Bratislavě 2015)

3x CACIB (Nejlepší dospělý pes plemene na mezinárodní výstavě - Maďarsko, Polsko, Slovensko)

4x NÁRODNÍ VÍTĚZ (Nejlepší dospělý pes plemene na národích výstavách v ČR 2015, 2016) 

 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>